محل تبلیغات شما

 

کاربران گرامی ،در این بخش پاورپوینت درس مباحث ویژه ۲ با موضوع امنیت در شبکه های اجتماعی در ۲۴ اسلاید قابل ویرایش اماده دانلود گردیده است که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت درس مباحث ویژه ۲ با موضوع امنیت در شبکه های اجتماعی،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۳

مقدمه

  • امروزه جهانی با ویژگی هایی که ارتباطات رایانه ای و اینترنتی آن را رقم زده است ،پدید آمده است.
  • در به کار گیری شبکه های اجتماعی به عنوان یک ابزار ، مزایا و معایبی وجود دارد که هر یک دارای جنبه های مثبت و منفی می باشد.
  • شبکه های اجتماعی در دنیای امروز بسیار محبوب هستند. میلیون ها نفر از مردم از اشکال مختلف شبکه های اجتماعی استفاده می کنند زیرا آنها به افراد اجازه می دهند با دوستان و خانواده ارتباط برقرار کنند و به اشتراک بگذارنداطلاعات خصوصیشان را. با این حال ، موضوعات مربوط به حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات یک کاربر می تواند رخ دهد.
  • شبکه های اجتماعی علاوه بربوجوداوردن فرصت هایی که قبلاوجودنداشته اند،مشکلات وتهدیدات فراوانی رانیز علیه کاربران خود به وجود آورده اند.

 

پاورپوینت درس مباحث ویژه ۲ با موضوع امنیت در شبکه های اجتماعی

دانلود رایگان پاورپوینت امنیت شبکه

قالب پاورپوینت امنیت شبکه

پاورپوینت امنیت رایانه

دانلود رایگان مقاله فارسی pdf

دانلود رایگان مقالات فارسی isi

دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی رایگان

دانلود مقاله فارسی word

بانک مقاله رایگان

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

حلیه الصالحین هواشناسی کلهر تبلیغات نارستان فیلم سینمایی کولکاپیس راه‌اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد شیرین دانلود رمان پرسینو(پرسش و پاسخ آنلاین) وبلاگ شخصی امیری - کافه و کافی شاپ