محل تبلیغات شما

 

توضیحات فایل

کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت قانون تاسیس و وظایف شورای عالی آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران در ۱۳ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت قانون تاسیس و وظایف شورای عالی آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

مقدمه

درسال ۱۳۴۳ شمسی وزارت فرهنگ به دو وزارتخانه فرهنگ وهنر ,آموزش وپرورش و سازمان اوقاف تفکیک شد و به تبع آن شورای عالی فرهنگ به دو قسمت شورای برنامه ریزی» در وزارت فرهنگ و هنر و شورای عالی آموزش وپرورش »در وزارت آموزش وپرورش تقسیم گردید.

شورای عالی آموزش وپرورش از سال ۱۳۴۳تاسال ۱۳۴۷ با ترکیب اعضا و شرح وظایف قبلی به کار خود ادامه داد.

نخستین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش اول خردادماه ۱۳۴۷ به ریاست آقای دکترهدایتی وزیر آموزش وپرورش و دکتر شریفی معاون آموزش و پرورش تشکیل شد .

آشنایی با قانون تشکیل شورای‌ عالی آموزش و پرورش

قانون شورای‌ عالی آموزش و پرورش در سال ۱۳۶۵ تنظیم شد.

این قانون بر اساس لایحه قانونی راجع به تشکیل شورایعالی آموزش و پرورش مصوب جلسات مورخ ۲۷/۱۱/۱۳۵۸و۱۰/۲/۱۳۵۹ شورای انقلاب اسلامی ایران و قانون اصلاح موادی از قانون تشکیل شورایعالی آموزش و پرورش و الحاق یک ماده به آن مصوب ۲۵/۹/۱۳۶۵ مجلس شورای اسلامی و قانون اصلاح مصوب ۲۹/۷/۱۳۸۱ مجلس شورای اسلامی تنظیم گردیده است.

 

وظایف شورای عالی آموزش و پرورش

اسامی اعضای شورای عالی آموزش و پرورش

مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش

شورای عالی آموزش و پرورش ویکی پدیا

مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش 97

شورای آموزش و پرورش

اعضای جدید شورای عالی آموزش و پرورش

اساسنامه آموزش و پرورش

رای گیری شورای آموزش و پرورش

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

کوله گرد ممات آغازگر گل کاغذی و گل پایه دار فومی غول پیکر کنار سالنی فومی دکوراتیو کارت حافظه بیوگرافی وکیل سرقفلی دین و مذهب مچاله رایان فایل