محل تبلیغات شما

توضیحات فایل

کاربران گرامی،محصول مورد نظر شامل پاورپوینت دولت و حکمرانی الکترونیک و موانع استقرار آن در ایران در ۳۵ اسلاید قابل ویرایش بهمراه فایل ورد در ۶۲ صفحه می باشد که پس از پرداخت انلاین،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت دولت و حکمرانی الکترونیک و موانع استقرار آن در ایران،بخشی از متن چند اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۳

چکیده

دولت الکترونیک می تواند به فراهم کردن اطلاعات عمومی و خدمات دولتی در هر زمان و در هر مکان کمک کند. این دولت دارای مزایایی  فراوانی است ازجمله شکستن مرزهای جغرافیایی مانند دورکاری یعنی اینکه واقعاً امکان کار کردن در هر جا و در هر زمان را فراهم می کند و همچنین کمک به ایجاد یک سیستم عصبی دیجیتال یکپارچه برای دولت است که در نهایت باعث افزایش بهره وری و کارایی کارکنان دولت، بهبود ارائه اطلاعات و خدمات دولت، افزایش کانال ها برای تعاملات عمومی، کاهش هزینه و افزایش مشارکت از طریق کم کردن زمان و بیشتر کردن تلاشهای ارتباطی می باشد.

از جمله محمل های پیگیری این طرح در ایران ،ت کلان دولت ونظام در زمینه اصلاحات اداری است که تحت عنوان برنامه تحول نظام اداری پس از تصویب مراجع ذیصلاح، برنامه ریزی و اجرا شده است .در این مقاله سعی شده است تا بااستفاده از بررسی چالش های دولت الکترونیک ،ضمن ارائه تحلیل کارشناسی از میزان تحقق اهداف این برنامه برخی از مهمترین آسیب های وارد بر این برنامه را در حوزه های مختلف مورد شناسایی و معرفی قرار دهیم نتایج این تحقیق متواند به تگذاران دولت الکترونیک کمک نماید که با آگاهی از چالشهای فراروی استقرار این پروژه ،پیش بینی های لازم جهت غلبه بر این چالشها انجام دهند.

محتوای اسلاید ۱۹

انواع دولت الکترونیکی

  • هشت نوع مختلف دولت الکترونیکی که می توانند نتایج و منافع قابل توجهی را برای دولت،مردم و مراکز تجاری داشته باشد،از قرار زیر هستند:
  • ۱)دولت به شهروند(G2C):
  • ۲)شهروند به دولت(C2G):
  • ۳)دولت به مراکز تجاری(G2B):
  • ۴)مراکز تجاری به دولت(B2G):
  • ۵)دولت به کارمند(G2E):
  • ۶)دولت به دولت(G2G):
  • ۷)دولت به سازمانهای غیر انتفاعی(G2N):
  • ۸)سازمانهای غیر انتفاعی به دولت(N2G):

عناوین پاورپوینت :

چکیده

دولت الکترونیکی: دولت یا الکترونیک

دولت الکترونیک

تعریف دولت الکترونیکی

تگذاری دولت الکترونیکی

ویژگی های دولت الکترونیک

ساختار دولت الکترونیک

مهمترین عوامل ایجاد دولت الکترونیک

اهداف دولت الکترونیکی

راهکارهای دولت الکترونیکی

اامات دولت الکترونیک

موانع گسترش دولت الکترونیک

آیا دولت الکترونیک به معنای از دست رفتن شغل برخی از افراد است؟

مراحل پیاده سازی دولت الکترونیکی

انواع دولت الکترونیکی

تصویر کلان دولت الکترونیکی

مزایای دولت الکترونیک

نقاط عطف در بلوغ دولت الکترونیکی

مشکلات دولت الکترونیکی

حکمرانی چیست ؟

حکمرانی خوب

زنجیرۀ حکمرانی خوب

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

معرفیی داروها ترک فیلم medicine طراحی و اجرای سبک کلاسیک کلینیک تخصصی پوست و موی رویان سلامت طراحی و ساخت اپلیکیشن ازدواج مهدی مجتبایی نویسه آدُرف