محل تبلیغات شما

 

کاربران گرامی ،در این بخش پاورپوینت هوشمند سازی شبکه توزیع آب،اهداف،مومات در ۱۳ اسلاید قابل ویرایش اماده دانلود گردیده است که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت هوشمند سازی شبکه توزیع آب،اهداف،مومات،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید دوم

خلاصه

در سالهای اخیر رویارویی با چالشهایی از قبیل کاهش شدید ظرفیت منابع تامین کننده، کاهش رضایت مشترکین به دلیل ناپایداری ارائه خدمات و از طرفی هزینه های قابل توجه تولید و انتقال اب باعث تغییر رویکرد مدیریتی و توجه به مدیریت توزیع و مصرف گردیده است . اهمیت این موضوع زمانی دو چندان خواهد شد که بدانیم سالانه در کشور ما حدود ۳۰ درصد ازحجم آب تولیدی بعنوان آب بدون درآمد محاسبه می گردد که حجمی معادل ۱/۳ میلیون مترمکعب است ، آب موردنیاز حدود ۲۳ میلیون نفر در سال!!  مدیریت سنتی آبرسانی،  بر اساس تجارب فردی و قائم به شخص، با سعی و خطای زیاد، هزینه های بالا و حل مشکلات بصورت مقطعی است . لذا تغییر درنگرش توزیع آب بر پایه روشهای نوین با هدف کاهش حداکثری چالشهای پیش روی صنعت آب کشور اجتناب ناپذیر می باشد. شبکه هوشمند بعنوان تنها راهکار موجود با هدف کاهش حداکثری دخالت انسان در امر تولید،انتقال و توزیع،تلاش میکند چالشهای موجود و پیش روی صنعت آب کشور را به حداقل برساند.

کلمات کلیدی: شبکه هوشمند،تحلیل هیدرولیکی،آب بدون درآمد،زیرساخت اندازه گیری پیشرفته


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تجارت آنلاین شرکت تصفیه آسمان رایان پرسیس سایت های برتر خدمات در ایران جزوه آیین نامه رانندگی ۹۸ تولید کننده و وارد کننده تخت برقی بیمارستانی و بالابر بیمار داستان های من با هم ، راه فروشگاه اینترنتی سیتی کالا سید علی احمدپور1384