محل تبلیغات شما

 

کاربران عزیز ، در این بخش فایل آشنایی با داروها و تجهیزات و چیدمان ترالی اورژانس بازنگری ۹۸ مطابق با اخرین دستورالعمل وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در ۲۰ صفحه بهمراه دستورالعمل استاندارد دارویی بخش اورژانس ویرایش ۹۷ با فرمت پی دی اف در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

مجهز کردن مراکز درمانی به تجهیزات بیمارستانی از قبیل ترالی، علاوه بر آن که باعث رفاه حال بیماران میشود، باعث تسریع و بهبود درعملکرد پرستاران و پرسنل مراکز درمانی نیزمیشود، چرا که پرستاران با بهره مندی از ترالی به راحتی میتوانند به مجموعه ی کاملی از مهم ترین داروهای حیاتی و اورژانسی بیماران دسترسی داشته باشند و این عمر مهم در سرعت کار پرستاران و احیای بیماران در شرایط اورژانسی بسیار مهم میباشد.

ترالی احیا

ترالی احیا یک واحد متحرک برای احیای قلبی ریوی است که با تمام داروها حیاتی و مومات مورد نیاز تیم اورژانس در زمان احیا از قبل تجهیز و طراحی شده است این واحد متحرک در محل های استراتژیک بیمارستان یا اورژانس قرار گرفته و قادر است در زمان توقف عمل قلب وریه به سهولت بربالین بیمار آورده شده و مورد استفاده قرارگیرد. انواع مختلف ترالی دارو طبقات مختلفی هستند که در هر طبقه باید داروهای مخصوص قرار بگیرند.

 

آشنایی با داروها و تجهیزات و چیدمان ترالی اورژانس بازنگری ۹۸

داروهای ترالی اورژانس 2019

چیدمان ترالی اورژانس 2018

لیست داروهای ترالی اورژانس 97

چیدمان ترالی احیا

داروهای ترالی اورژانس 2018 pdf

پاورپوینت داروهای ترالی اورژانس

آخرین تغییرات ترالی اورژانس

لیست داروهای ترالی اورژانس ویرایش ششم

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

بهترین ارایشگاه با خدمات به روز/ ارایشگاه پرسیما سلامت بانوان، سلامت خانواده atr دانلود رایگان(قانونی) سریال مانکن،دانلود رایگان(قانونی) سریال دل پایگاه اخبار فرهنگی خرید محصولات زناشویی اصل گالری هیپ هاپ لینوکس‌لند مشاورین برتر طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل