محل تبلیغات شما

 

کاربران گرامی،محصول مورد نظر شامل پاورپوینت دولت و حکمرانی الکترونیک و موانع استقرار آن در ایران در ۳۵ اسلاید قابل ویرایش بهمراه فایل ورد در ۶۲ صفحه می باشد که پس از پرداخت انلاین،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت دولت و حکمرانی الکترونیک و موانع استقرار آن در ایران،بخشی از متن چند اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۳

چکیده

دولت الکترونیک می تواند به فراهم کردن اطلاعات عمومی و خدمات دولتی در هر زمان و در هر مکان کمک کند. این دولت دارای مزایایی  فراوانی است ازجمله شکستن مرزهای جغرافیایی مانند دورکاری یعنی اینکه واقعاً امکان کار کردن در هر جا و در هر زمان را فراهم می کند و همچنین کمک به ایجاد یک سیستم عصبی دیجیتال یکپارچه برای دولت است که در نهایت باعث افزایش بهره وری و کارایی کارکنان دولت، بهبود ارائه اطلاعات و خدمات دولت، افزایش کانال ها برای تعاملات عمومی، کاهش هزینه و افزایش مشارکت از طریق کم کردن زمان و بیشتر کردن تلاشهای ارتباطی می باشد.

از جمله محمل های پیگیری این طرح در ایران ،ت کلان دولت ونظام در زمینه اصلاحات اداری است که تحت عنوان برنامه تحول نظام اداری پس از تصویب مراجع ذیصلاح، برنامه ریزی و اجرا شده است .در این مقاله سعی شده است تا بااستفاده از بررسی چالش های دولت الکترونیک ،ضمن ارائه تحلیل کارشناسی از میزان تحقق اهداف این برنامه برخی از مهمترین آسیب های وارد بر این برنامه را در حوزه های مختلف مورد شناسایی و معرفی قرار دهیم نتایج این تحقیق متواند به تگذاران دولت الکترونیک کمک نماید که با آگاهی از چالشهای فراروی استقرار این پروژه ،پیش بینی های لازم جهت غلبه بر این چالشها انجام دهند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

خیاطی مردانه کوروش اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها مدرسه پسرانه شهید دانشور فرخشهر سال تحصیلی 1398-1397 جستجوگر رمز و رازهای ساده آرمان گرا دانلود برتر .... هیچ WWE MODERN